В області визначили спортсменів-стипендіатів на 2016 рік

hqdefault

На засіданні комісії з розгляду клопотань, поданих на здобуття обласної стипендії перспективним спортсменам області, визначилися зі спортивними стипендіатами Черкащини на цей рік. Ними стали 12 спортсменів, які гідно представляють нашу область на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

За результатами голосування комісії, до складу якої входять перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Катерина Коваленко, представники спортивного активу області, а також запрошені до участі в засіданні начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський  та директор КДЮСШ № 2 Черкаської міської ради Ірина Дудник, з числа поданих кандидатів, відповідно до положення «Про обласну стипендію перспективним спортсменам області», цю стипендію у 2016 році отримуватимуть:

Мальована Марина – майстер спорту України, I місце у Кубку Україні з боксу, II місце у чемпіонаті України з боксу (основний склад збірної України);

Прудкий Олег – майстер спорту України міжнародного класу, III місце у чемпіонаті України з боксу (основний склад збірної);

Сюткін Олексій – майстер спорту України міжнародного класу, II місце у Кубку Європи з триатлону, I місце у чемпіонаті України з дуатлону, I місце у чемпіонаті України з крос-триатлону, I місце у чемпіонаті України з акватлону, III місце у чемпіонаті України на олімпійські дистанції (основний склад збірної);

Новаковський Віталій – майстер спорту України, II місце у чемпіонаті України з велоспорту в індивідуальній та I місце в груповій гонці, I місце в командному чемпіонаті України з велоспорту-шосе, I місце у чемпіонаті України у гонці критеріум, I місце у відкритому Кубку України в індивідуальній та груповій гонці та III місце у відкритому чемпіонаті України в гонці в гору (основний склад збірної);

Гнідашев Ярослав – майстер спорту України, II місце у чемпіонаті України у командній гонці, I місце у чемпіонаті України у груповій гонці, II місце у чемпіонаті України з треку олімпійські види (резервний склад збірної);

Куліш Сергій – майстер спорту України міжнародного класу, I місце у зимовому чемпіонаті України з кульової стрільби у приміщенні, I місце у відкритому літньому чемпіонаті України, I місце у Кубкові України з олімпійських вправ, VIII місце у I Європейських іграх (основний склад збірної);

Омельяненкоу Дмитро – майстер спорту України, IX Місце у чемпіонаті Європи з пневматичної зброї, III місце у чемпіонаті України, II місце у чемпіонаті України серед юнаків (основний склад збірної);

Шаріпова Дар’я – майстер спорту України міжнародного класу, I та II місце у зимовому чемпіонаті України з кульової стрільби у приміщенні, VIII місце у чемпіонаті Європи з пневматичної зброї, II та III місце у відкритому літньому чемпіонаті України з м/к зброї та командний з пневматичної зброї (основний склад збірної);

Нечипоренко Денис – майстер спорту України, II місце на чемпіонаті України з легкої атлетики (основний склад збірної);

Сапсай Анастасія – майстер спорту України міжнародного класу, I місце у Кубку України з дзюдо, II місце у чемпіонаті України з дзюдо (основний склад збірної);

Дорошенко Олександр – заслужений майстер спорту України, чемпіону та срібному призеру чемпіонату світу 2015 р. з легкої атлетики;

Дорошенко Володимир – дворазовому чемпіону світу 2015 р. з армспорту.

Кожен з тих отримуватиме щомісячно 2 тисячі гривен

Автор статті