В області визначили переможців конкурсу «Подорж по алеї правових знань»

???????????????????????????????ІІІ (обласний) заключний етап конкурсу «Подорж по алеї правових знань» відбувся на Черкащині. Його провели у приміщенні Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації – з нагоди відзначення 28-ої річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини. Тут визначили й переможців. Зауважимо, в обласному конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл районів, міст нашого регіону, працівники управління освіти і науки облдержадміністрації та Головного управління територіального управління юстиції у Черкаській області.

Як повідомляють в Службі у справах дітей ОДА, під час заходу учасники виконали тестову роботу з 25 запитань  щодо основ правознавства.

У результаті переможцем конкурсу стала Оксана Кріт – учениця 10 класу Деренківецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Корсунь-Шевченківської районної ради. ІІ місце посів Сергій Тіхоміров – учень 9 класу Смілянського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15» Смілянської міської ради.???????????????????????????????IMG_7406???????????????????????????????

Діти отримали від Служби у справах дітей облдержадміністрації Грамоти та подарунки. А також переглянули концерт, підготовлений студентами Черкаського музичного училища імені Гулака-Артемовського.

 

 

Автор статті