В області виявили понад 2 тис. нелегальних працівників

дфсВід початку року фіскальною службою Черкащини встановлено 2 135 випадків використання незареєстрованих найманих працівників, легалізовано 4187,3 тис. грн доходів та донараховано 628,1 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Крім того, 92 черкащанина, що провадили діяльність без реєстрації, залучено до державної реєстрації із сплатою 17,8 тис. грн податків, інформують в ГУ ДФС у Черкаській області.

За цей період проведено 34 перевірки з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Донараховано 2 млн 922,1 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 657,6 тис. грн ПДФО.

За результатами спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади керівники 241 підприємство та 179 підприємців-фізичних осіб підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 508,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Також звітного періоду за участі фіскальної служби області робітники отримали 4 млн 671,6 тис. грн заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 1161 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками шість підприємств державної форми власності на загальну суму 2 млн 177,6 тис грн.

 За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті