В області відзначили Всесвітній день охорони праці

7Робітники Черкащини сьогодні долучилися до відзначення Всесвітнього дня охорони праці. Урочистості відбулися у «Черкасиводоканалі». Вітав працівників краю і заступник очільника області Сергій овчаренко.

Питання охорони праці під час виконання обов’язків надзвичайно важливе, наголосив Сергій Миколайович. Особливо в контексті захисту прав працюючих, надання їм відповідних соціальних послуг.

2– Робота кожного працівника пов’язана з неочікуваними ризиками для здоров’я та життя, особливо, коли забуваємо про обережність, – зауважив заступник голови Черкаської ОДА. – У Всесвітній день охорони праці наша мета – нагадати і закликати кожного дотримуватися культури праці. Йдеться про чітку систему прав, обов’язків та сфер відповідальності, де принцип профілактики має найвищий пріоритет. Переконаний, що виховувати культуру праці в доцільно ще з дитинства. Тож приємно, що сьогодні відзначили й переможців конкурсу дитячого малюнка на тему охорони праці.

1Водночас за трудовий внесок відзнаками облдержадміністрації нагородили й кращих працівників, які своєю працею показують приклад іншим.

Нагадаємо, Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці, аби привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми та того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. У цей день більш ніж в 100 країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цього питання. В Україні його відзначають з 2006 року.

Автор статті