В області відбулася Спартакіада серед державних службовців

21558568_1472158366175364_5753633709696006371_nСпартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування цими вихідними приймав Центральний стадіон міста Черкас. Учасники змагалися у п’яти видах спорту: настільний теніс, шашки, шахи, футзал та волейбол.

Вітали учасників та гостей змагань начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, очільник обласного ФСТ «Спаратк» Юрій Мрачковський та заступник міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Василь Олійник.

21764859_1472158369508697_2357626970177635470_n– Надзвичайно приємно відзначити, що з кожним роком кількість учасників збільшується, боротьба за нагороди стає більш інтригуючою, а перемоги – яскравішими! Вітаю переможців та призерів змагань!, – коментує захід начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

Результати змагань:

Особиста першість

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС (жінки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І    

Жиляева Надія

Департамент фінансів ОДА

ІІ    

Єлютіна Тетяна

Камянський район

ІІІ

Марченко Валентина

 Золотоніський район

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І    

Лобас Валентин

Департамент ЖКГ ОДА

ІІ    

Запорожець Віталій

м. Черкаси

ІІІ

Твердохліб Юрій

Драбівський район

ШАШКИ (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І    

Багателя Дмитро

Лисянський район

ІІ    

Шевченко Микола

Шполянський район

ІІІ

Повар Віталій

Департамент екології ОДА

ШАШКИ (жінки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І    

Гоменюк Алла

Департамент Соцзахисту ОДА

ІІ    

Ус Лариса

м.Черкаси

ІІІ

Сенкевич Наталія

Городищенський  район

ШАХИ (жінки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І    

Коваленко Людмила

Лисянський  район

ІІ    

Скляр Наталія

Шполянський  район

ІІІ

Фесуненко Ольга

Чигиринський район

 ШАХИ (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І    

Бунь Олег

Чигиринський район

ІІ    

Марущак Віталій

м.Черкаси

ІІІ

Крупський Віктор

Кам янський  район


21751720_1472158512842016_3002013061439673471_nКомандна першість

ФУТЗАЛ

Зайняте місце

Найменування команди

І    

Лисянський район

ІІ    

Золотоніський район

ІІІ

Департамент юстиції ОДА


ВОЛЕЙБОЛ

Зайняте місце

Найменування команди

І    

м. Черкаси  

ІІ    

Драбівський  район

ІІІ

Кам янський район

 КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ

  1.  місце – Лисянський район – 407,5 оч.
  2.  місце- Золотоніський район – 390,5 оч.
  3.  місце- Кам янський район –  386  оч.
  4.  місце – Драбівський район – 384  оч.
  5.  місце – Жашківський район – 364  оч.
  6.  місце – м. Черкаси – 359  оч.
  7.  місце – Черкаський район  – 344,5 оч.
  8.  місце  – Городищенський район  – 338,5  оч.
  9.  місце  – Чигиринський район  – 247,5  оч.
  10.  місце  – департамент юстиції ОДА –  172,5  оч.
  11.  місце  – Шполянський район  –  117  оч.
  12.  місце – Департамент фінансів – 92 оч.
  13.  місце – м. Золотоноша –  52 оч.
  14.  місце  – департамент соц. захисту – 47 оч.
  15.  місце  – департамент ЖКГ  – 30 оч.
  16. місце – департамент екології – 26 оч.
  17.  місце  – Маньківський район – 24 оч.

Автор статті