В області тривають роботи із зимового утримання автодоріг

20131130_103121Аби не допустити виникнення ожеледиці на автошляхах області, на Черкащині проходить попереджувальна обробка дорожнього покриття. Такі роботи активно відбувалися 16 і 17 листопада у Канівському, Драбівському, Черкаському, Жашківському, Христинівському, Монастирищенському і Уманському районах та на автомобільному шляху міжнародного значення М-05 Київ-Одеса, повідомляють в Службі автомобільних доріг Черкаської області.

Загалом, за дві доби було використано 193,2 тонни протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, пов’язаної з коливанням добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху. У попереджувальній обробці асфальтового покриття було задіяно 14 комбінованих дорожніх машин (КДМ) та 10 навантажувачів. У черговому режимі роботи перебували 62 одиниці техніки та 92 працівники.

20131130_145957Завдяки злагодженій роботі автодорожників області, повністю забезпечено проїзд дорогами державного, регіонального та місцевого значення. Станом на ранок 18 листопада проїзд забезпечено на усіх автомобільних дорогах державного, регіонального та місцевого значення у Черкаській області.

Автор статті