В області триває акція “Випускник – 2018″

ФотоУ Черкасах триває започаткована обласною службою зайнятості акція ” Випускник – 2018″.  Мета заходу – формування у молоді установки на активність самопізнання як основу вибору професії, ознайомлення зі світом професій та особливостями ринку праці, розширення кругозору щодо змісту і вимог професії до людини. Продовжиться акція до  30 листопада 2017 року.

В рамках програми учні 9 – 11 класів матимуть можливість відвідати „Дні відкритих дверей навчальних закладів”, „Презентації навчальних закладів”, „Виїзні акції центру зайнятості”, професіографічні екскурсії,  профорієнтаційні уроки, інтерактивні заходи для молоді (змагально-мотиваційні, інтелектуально-ігрові, профорієнтаційні КВН, КВЕСТи, тощо).

До організації та проведення даних заходів  залучаються місцеві відділи освіти, підрозділи управління у справах сім’ї, молоді та спорту, навчальні заклади області,  роботодавці та молодіжні громадські організації тощо.

Також, в рамках акції «Випускник-2018»,  учні 7 – 11 класів можуть взяти участь у профорієнтаційному фотоконкурсі «Я і Моя професія».

Умови проведення фотоконкурсу:

 1. Конкурс триватиме  до 17 листопада 2017 року.
 2. До участі  запрошуються учні 7 – 11 класів шкіл області.
 3. Конкурсанти подають фотографії  за темою: «Я і моя професія».
 4. На фото повинні бути зображені Ви та відображена сутність обраної професії.
 5. На конкурс приймаються кольорові та чорно-білі фото.
 6. Робота має бути підписана.
 7. До конкурсу не допускаються роботи, які не відповідають етичним нормам, пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу та які можуть зашкодити національним інтересам.
 8. Фото надсилаються в зазначені терміни на електронну адресу  Po@ckocz.gov.ua.
 9. Фотороботи розміщуються на сторінці Черкаської обласної служби зайнятості в соціальній мережі Facebook.
 10. Найкращі роботи визначаються за кількістю поставлених «Like» — «подобається» під фото.
 11. Автори найкращих робіт будуть визначені до 24 листопада  та відзначені, а їх роботи увійдуть в обласний фотоколаж «Я і моя професія».

З будь-яких питань щодо участі у конкурсі звертайтесь до відділу організації профорієнтації Обласного центру зайнятості за телефоном (0472) 63-79-90 та до центру зайнятості вашого міста або району.

За інформацією ОЦЗ

 

 

Автор статті