В області спостерігається позитивна динаміка до збільшення фізосіб-підприємців

_DSC0189На Черкащині поступово збільшується кількість новозареєстрованих фізичних осіб – підприємців. Позитивну тенденцію до зростання чисельності бажаючих зареєструвати свою підприємницьку діяльність відмічають у Головному управлінні Пенсійного фонду України у Черкаській області.

Так, за словами начальника ГУ ПФУ в області Світлани Зінник, у серпні зареєстрували свою підприємницьку діяльність 425 ФО. При цьому припинили діяльність 386 фізосіб. Зокрема й 89 підприємців, які тривалий час не отримували доходів та не сплачували податків. Загалом же станом на 1 січня цього року кількість фізичних осіб-підприємців в області становила 37 080 осіб. При цьому на 1 серпня їхня кількість зросла до 44 949 осіб.

_DSC0190Відповідно до статистичних даних, середня заробітна плата за липень в області становить 6 447 грн. Загалом по Україні – 7 339 грн. Це на 1 392 грн більше, ніж у січні цього ж року.

_DSC0172– Статистика свідчить, що зайнятих людей на Черкащині дедалі більшає, – зауважив перший заступник очільника області Віталій Коваль. – А отже збільшуються й відрахування до Пенсійного фонду, соціальні внески, формування бюджетів та інше.

 

Автор статті