В області сформували штатну команду резервного спорту-2020

Десять спортсменів від 17 до 22 років увійшли до складу Черкаської обласної  штатної команди резервного спорту на 2020 рік. Днями вони зустрілися в ОДА із заступником голови облдержадміністрації Юрієм Лесюком, обговорили нагальні питання підготовки та проведення тренувань.

Формували резерв відповідно до спортивних досягнень атлетів. Склад Черкаської обласної штатної спортивної команди резервного спорту з олімпійських видів спорту на 2020 рік погодили в профільному Міністерстві культури, молоді та спорту України № 739/ 16.5 від 23.01.2020.

Представництво за видами спорту в Черкаській обласній штатній команді резервного спорту на 2020 рік:

Колісніченко Дмитро – бокс,

Краснюк Дмитро, Сазонов Андрій – веслування академічне,

Бережна Дар’я – триатлон,

Царан Ростислав – велосипедний спорт,

Єрещенко Андрій, Деркач Анастасія – легка атлетика,

Єфремов Артур – дзюдо,

Гнідашева Валерія – фехтування,

Нечитайло Єлизавета – кінний спорт.

– Спостерігаємо за тим, що досягнення спортивної галузі на Черкащині постійно зростають, а це означає, що ми рухаємося вперед, – зауважив заступник очільника області. – Одне із завдань нашої команди на сьогодні – розвивати спортивну галузь в регіоні. Поміж основних етапів є необхідність заохочувати здорову конкуренцію, прагнення бути найкращим. А це можуть забезпечити тільки досвідчені тренери, які дають старт для розвитку майбутнього успішного спортсмена, який прославить Черкащину на міжнародних аренах.

Варто зазначити, що члени штатної збірної отримуватимуть щомісячно виплату в розмірі мінімальної заробітної плати.

У ході зустрічі зі спортсменами Юрій Лесюк разом з начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максимом Зеленським обговорили й реформи у галузі фізичної культури та спорту у 2020 році.

 

Автор статті