В області проходить благодійна акція «Не залишати без уваги жодної дитини»

27_thumb_1Традиційно 1 червня відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Із нагоди свята в області проходить обласна благодійна акція «Не залишати без уваги жодної дитини». Керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, установ, організацій відвідують підшефні їм установи та вітають дітей. Поміж них – ті, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, родинах опікунів, піклувальників, дітей, батьки яких загинули внаслідок АТО.

В службі у справах дітей облдержадміністрації повідомляють, що напередодні Дня захисту дітей за підтримки Черкаського обласного відділення Дитячого фонду України провели свято для дітей пільгових категорій, дітей-переселенців, під час якого нагородили переможців обласного конкурсу дитячих виробів «Світ дитячої фантазії». А завтра відвідають вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, також малечу, котрі на лікуванні в обласному Центрі дитячої онкології та гематології, підлітків у Черкаському слідчому ізоляторі, інші заклади .01.06.2016 Свято

За словами керівниці Служби Оксани Покатілової, протягом цього тижня діти з обмеженими можливостями, позбавлені батьківської опіки, діти-переселенці мають змогу безкоштовно відвідувати сеанси в кінотеатрі «Україна». Це все у рамках щорічного міжнародного фестивалю кіномистецтва для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», який об’єднав 18 міст України, поміж яких і Черкаси.

Окрім цього, у червні відбудеться міжшкільний конкурс малюнків на асфальті, діти відвідають музеї. Також пройде відкритий чемпіонат області з художньої гімнастики, фестиваль дитячої творчості серед вихованців інтернатних навчальних закладів.

Довідково:

На сьогодні в області налічується 2 232 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Із них 92 % проживають і виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу. Окрім цього, нині в області нараховується 65 дітей, батько яких загинув під час бойових дій на Сході країни.

Автор статті