В області продовжується робота над Стратегією розвитку МСП

???????????????????????????????Вчора відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки за участю заступника голови обласної державної адміністрації Ярослава Березаня.

За словами заступника очільника області, нині, основне завдання, яке стоїть перед розробниками Стратегії – визначитися із заходами, які необхідно вписати у документ. І в цьому якомога активнішу участь мають взяти саме представники малого та середнього підприємництва Черкащини.

???????????????????????????????– Залучаємо до обговорення представників малого та середнього бізнесу, – наголосив Ярослав Березань. – Оскільки саме вони знають всю специфіку ведення своєї справи. Фахівці облдержадміністрації обізнані з великими проблеми на рівні області. А от про маленькі питання, які доводиться вирішувати нашому бізнесу повсякчас, краще розповідати тим, хто має з цим справу кожного дня. Це необхідно для того, аби ми напрацювали дійсно дієву Стратегію. Тож прошу представників малого та середнього бізнесу активніше брати у цьому участь.

???????????????????????????????Науковий співробітник громадської організації «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій“, експерт Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» Артур Ковальчук  розповів присутнім про результати SWOT-аналізу та пропоновані цілі Стратегії розвитку підприємництва. Під час ознайомлення з цілями та заходами реалізації Стратегії відбулося обговорення запропонованих та внесення членами робочої групи нових заходів реалізації Стратегії.

Довідково:

З метою напрацювання ефективних заходів реалізації Стратегії запрошуємо вас заповнити анкету, яка допоможе нам спільно визначити цілі та заходи реалізації Стратегії.

Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на період до 2020 року цілі та завдання

Автор статті