В області працівники фіскальної служби вилучили товари на 1,3 млн грн

20171117_114052У ході операції «Рубіж-2017» спільними зусиллями податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області, Черкаської митниці ДФС та відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Черкаській області припинено ввезення на територію України товарів з приховуванням від митного контролю.
Так, одне з черкаських підприємств – виробників уклало із підприємством США контракт на поставку з Китаю склотари та пробок до неї. 16 листопада в зону митного контролю митного поста «Північний» Черкаської митниці ДФС в напрямку «в’їзд в Україну» заїхали два вантажні автомобілі «DAF» з напівпричепами. За поданими до митного контролю товаросупровідними документами через кордон в митному режимі «імпорт» переміщували склотару та пробки до неї вартістю 489,7 тис. грн.

Водночас, як встановили оперативники ГУ ДФС у Черкаській області та поінформували фахівців Черкаської митниці ДФС, вартість ввезених на митну територію України товарів значно перевищила задекларовану.

В подальшому, під час проведення митного контролю та повного митного огляду вантажу зафіксовано, що фактична вартість ввезених на митну територію України товарів становить $48,1 тис. або майже 1,3 млн грн.20171117_123954

На разі Черкаською митницею ДФС складено протокол про порушення митних правил згідно з Митним кодексом України. Відповідно до нього вказані товарно-матеріальні цінності загальною вартістю 1,3 млн грн вилучено, а до порушника застосовано штрафні санкції в розмірі 100% вартості товару.

За інформацією ГУ ДФС  уЧеркаській області

 

Автор статті