В області переймали німецький досвід успішної економічної політики та децентралізації

SAM_9099Представники обласної та районних адміністрацій разом з фахівцями обласної, районних і міських рад вчора дізнавалися про секрети успішної економічної політики. Семінар «Успішна економічна політика – німецький досвід «соціальної ринкової економіки» та децентралізації» для них провів Прем’єр-міністр федеральної землі Саксонія у відставці, експерт GIZ, професор Георг Мільбрадт у рамках свого триденного візиту на Черкащину.

SAM_9100 SAM_9101Як повідомляють в Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації, візит відбувається за дорученням уряду Німеччини та організований Німецьким бюро міжнародного співробітництва GIZ, яке реалізує проект «Косультаційний фонд впровадження реформ».

SAM_9097 SAM_9107Учасники семінару могли з перших вуст дізнатися про успіхи та особливості соціальної ринкової економіки та децентралізації в Німеччині. Зокрема професор Георг Мільбрадт зупинився на таких аспектах: німецький досвід соціально ринкової економіки; переваги децентралізованого розподілу завдань.

SAM_9111

Автор статті