В області отримали землю у власність більше тисячі АТОвців

інвентаризНа сьогодні 1 129 осіб із числа військовослужбовців, правоохоронців і членів сімей загиблих уже отримали у власність за рахунок земель державної та комунальної власності ділянки загальною площею 1 506,8 гектара. Із них Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області видало 1 020 наказів про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність загальною площею 1 452,76 га.

Для ведення особистого селянського господарства виділили 735 земельних ділянок загальною площею 1 419,51 га та 285  – загальною площею 33,24 га – для індивідуального садівництва.

Загалом же із початку запровадження ініціативи щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО та сімей загиблих воїнів на Черкащині виявили бажання отримати землю 3 603 учасники АТО. Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області разом із органами місцевого самоврядування надало 2 857 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО та сім’ям загиблих загальною площею 4 181,27 га.

 

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється в порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО, котрі бажають отримати земельні ділянки.

 

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Автор статті