В області оновили туристичний буклет «Черкащина туристична. 5 сезонів»

15844203_599621160248460_7425659633235334298_oВажливою складовою Стратегії розвитку Черкаської області на період до 2020 року є, зокрема, розвиток туристично-рекреаційної сфери. Тож, аби популяризувати регіон серед туристів та екскурсантів, в області оновили туристичний презентаційний буклет «Черкащина туристична. 5 сезонів».

У ньому представлені головні туристичні та інфраструктурні об’єкти області, а також туристичні маршрути. Для зручності туристів інформація в буклеті супроводжується якісними фото туристичних об’єктів.

– Оновлений туристичний буклет розповсюджуватиметься на першому етапі серед представників обласного туристичного бізнесу, турфірм, операторів та громадськості, – говорить заступник очільника області Ярослав Березань. – На другому – серед представників міжрегіональних асоціацій та буде презентований на національних і міжнародних виставкових заходах та фестивалях. Загалом цьогоріч для розвитку туризму на Черкащині заплановано проведення низки заходів, зокрема: ІІ Туристичного форуму, виставок, фестивалів. Відзначу, для розвитку фестивального руху облдержадміністрація торік придбала комплекс сценічного обладнання.

Заступник голови Черкаської ОДА додає, що 2017 року передбачається створення головного туристичного порталу області «Черкащина туристична», розробка та запуск туристичного мобільного додатку м. Черкаси та інші туристичні інновації.

Автор статті