В області назвали кращих у спортивній галузі

спорт сузНа обласному святі «Спортивне сузір’я», яке відбулося 26 лютого, підбили підсумки 2016 року та нагородили найкращих у спортивній галузі. Цього року на святі, організаторами якого щорічно є управління у справах сім‘ї, молоді та спорту ОДА та обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» обласної ради, переможців визначали у 18 номінаціях.

У залі зібралося справжнє сузір’я відомих спортсменів Черкащини, їх тренерів, ветеранів спорту, які досягли визначних висот у різних видах спорту. За словами начальника профільного управління Максима Зеленського, це свято – важливий захід, оскільки на ньому не тільки вдалося поділилися здобутками, які досягли упродовж минулого року, а й гідно відзначити людей спорту.

спорт суз2Тож у номінації кращий спортсмен з олімпійських видів спорту переміг Сергій Куліш, кращою спортсменкою з олімпійських видів спорту стала Анастасія Сапсай. З неолімпійських видів спорту найкращими стали Іван Ткаченко та Оксана Горобець. Параолімпієць Олександр Дорошенко та його тренер Микола Бас здобули перемогу в номінації «Сильнi духом». Кращий спортсмен-веретан – Олександр Сударик.

Кращим тренером з олімпійських видів спорту став Віктор Нагній, а з неолімпійських видів спорту кращим визнали тренера Юрія Зубова. Черкаські мавпи та ФК «Черкаський Дніпро» – найліпші команди області з ігрових видів спорту.

За підсумками, кращою визнали дитячо-юнацьку спортивну школу № 2 Черкаської міської ради. Найкращою федерацією Черкащини назвали Федерацію легкої атлетики, а з ігрових видів спорту – Федерацію футболу Черкаської області. Ватутінський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» здобув перемогу у номінації «Кращий центр фiзичного здоров’я».

спорт суз4Молодими обдаруваннями Черкащини визнали Маргариту Саттарову та Дмитра Майдакова. Кращим меценатом спорту став Андрій Більда. Як ми й зазначали, на святі також визначили кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт». Ним став ТРК «Вікка».

Кращих спортсменів Черкащини вітали представники обласної та міської влади.

– Попри всі питання, які обласна та міська влада вирішує в економічній, фінансовій, бюджетній, соціальній сферах, найголовнішу місію ми повинні закладати у здоров’я нашої нації, – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль. – Події, які відбуваються протягом останніх двох років, підштовхують нас до цього якомога сильніше і примушують бути наполегливими на цьому шляху. Два роки тому на Майдані ми проростили те зерно, яке дає коріння сильному стовбуру єдиної непорушної і потужної європейської української нації. Сьогодні це підтримується вашими діями, здобутками та наполегливою працею.

спорт суз3Кращим представникам спортивної галузі вручили почесні відзнаки.

Автор статті