В області напрацьовують механізм впливу на нелегальних перевізників

cq-nTL_SOPsАби вивести з ринку пасажирських перевезень нелегальних перевізників, які здійснюють регулярні рейси без відповідних дозвільних документів, на Черкащині взялися за розробку відповідної дорожньої карти. Працюватимуть над нею усі профільні служби. Про це йшлося сьогодні на нараді під головуванням заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва.

Торік фахівці управління Укртрансбезпеки області перевірили понад 11 тисяч транспортних засобів. Лише за жовтень-грудень складено 9 адмінпротоколів та 149 актів щодо нелегальних перевізників. Найбільше незаконних перевезень здійснюється до Києва з Корсуні та Городища. Втім, як зауважують в управлінні, часто в профільних службах не вистачає повноважень для ведення необхідних перевірок. Такі недопрацювання потребують вирішення на законодавчому рівні.

– Зараз у нас немає дієвого інструменту для боротьби з нелегалами, – зауважив Костянтин Омаргалієв. – Якщо ми й надалі будемо бездіяти у цьому напрямку, то нелегальні перевезення стануть постійним негативним явищем для Черкащини. Зрозуміло, що й офіційні перевізники також страждають від неофіційних перевізників. Через відсутність необхідного пасажиропотоку, вони вимушені піднімати тарифи. Тож маємо спільно напрацювати дієву дорожню карту та випрацювати механізм роботи усіх профільних служб. Зауважу, залучатимемо до роботи як представників Укртрансбезпеки у Черкаській області та профільного управління ОДА, так і Нацполіції, фіскальної служби та ін.

Автор статті