В області на автодорогах загального користування вводиться тимчасове обмеження руху транспорту

Обмеження ЧеркасиСлужбою автомобільних доріг у Черкаській області на автодорогах загального користування введено тимчасове обмеження руху великогабаритного, великовагового та пасажирського транспорту.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області повідомляє, що у зв’язку з різким погіршенням погодних умов із снігопадами, хуртовинами, сніговими заметами та різким зниженням температури, посиленням вітру до 15-22 м/с, на автодорогах загального користування Черкаської області з 16 години 6 січня 2017 року вводиться тимчасове обмеження руху великогабаритного, великовагового та пасажирського транспорту. Про зняття обмеження буде повідомлено додатково.

Дорожні служби області продовжують працювати у режим цілодобового чергування і готові до роботи за будь-який погодних умов. Станом на 14 годину 6 січня у черговому режимі перебували 83 одиниці техніки та 109 працівників ДП «Черкаський облавтодор».

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи снігоприбиральної техніки водії транспортних засобів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

При погіршенні погодних умов Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв та перевізників утриматися від поїздок, адже великогабаритні автомобілі часто стають причиною обмеження руху, під час заносу блокують проїжджу частину, зупинки вантажівок на узбіччях призводять до затримки снігоочисної техніки та ускладнюють роботу дорожникам.

На сайті Служби автомобільних доріг у Черкаській області можна знайти перелік пунктів відстою та контакти наших диспетчерів.

Краще попередити виникнення надзвичайних ситуацій.

Будьте уважні та обережні!

Для довідки. У зв’язку із очікуванням подальшого погіршення погодних умов із 15.00 год. введено заборону на виїзд всіх категорій транспортних засобів на автодорогах загального користування державного та місцевого значення Кіровоградської області.

Також повідомляємо, що із 10 години 6 січня введено заборону на виїзд та в’їзд всіх категорій транспортних засобів на автодорогах загального користування державного та місцевого значення Одеської та Миколаївської областей.

У Дніпропетровській області введено обмеження у вигляді закриття руху для всіх категорій транспорту на автодорогах Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через Кривий Ріг), км 1640+000 – км 179+570 Н-23 Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя, км 81+735 – км 104+000 Н-23 Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя, км 161+000 – км 247+830 та Р-74 П’ятихатки – Кривий Ріг – Широке км 203+525-219+395.

Автор статті