В області допомогли працевлаштуватися понад 400 особам з особливими потребами

Люди з інвалЦьогоріч за допомогою у працевлаштування до служби зайнятості області звернулися й отримували 1,7 тис. безробітних осіб з інвалідністю. Нові робочі місця отримали 421 особа.

Зокрема, на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовано 11 осіб з інвалідністю та 10 осіб шляхом надання одноразової допомоги по безробіттю для відкриття власної справи.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 431 особу.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-липні 2018 року проходили  137 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору. Такі послуги отримали 1709 безробітних з інвалідністю.

Загалом, станом на 1 серпня 2018 року кількість безробітних осіб з інвалідністю зросла на 30,7% у порівнянні із відповідним періодом минулого року, та становила 860 осіб. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців) зросла на 85,7%, у порівнянні із відповідним періодом минулого року,  та становила 39 одиниць.

Автор статті