В області діє 16 відділень з неолімпійських видів спорту

1410605409_17793_bnhover

На Черкащині у дитячо-юнацьких спортивних школах представлено 16 відділень з неолімпійських видів спорту, в яких займається 1 320 вихованців. Про це повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Найпопулярнішими відділеннями стали спортивного орієнтування, пауерліфтингу та кікбоксингу. Найменш чисельні відділення естетичної гімнастики, веслування на човнах «Дракон» та шашки. Загалом же в ДЮСШ області також працюють такі відділення з неолімпійських видів спорту: боротьба самбо, карате кіокушинкай, карате до (та його версії), спортивна аеробіка, спортивна акробатика, таеквондо ІТФ, фут зал та шахи.

Як зауважив начальник управління Максим Зеленський, серед неолімпійських видів спорту функціонують і відділення за спортивно-технічними і прикладними видами спорту, зокрема, військово-спортивні багатоборства, морські багатоборства. У них опановують спортивну майстерність 189 вихованців. Крім того, на Черкащині є дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів, де займається 173 вихованці. Тут діти з особливими потребами можуть займатися легкою атлетикою, плаванням, футболом, кульовою стрільбою, настільним тенісом, пауерліфтингом та голболом.

Автор статті