В області більше сотні політв’язнів та репресованих отримують соціальну підтримку

kotorye-predostavlyayut-socialnye-uslugi1Фінансову підтримку в якості соціальної допомоги одержують в області громадяни з категорії політичних в’язнів і репресованих. Натепер її 121 особа.

– Щомісячну фінансову допомогу в розмірі 500 грн надають в межах комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки, – говорить директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. – Крім того, 8 осіб одержують довічну стипендію Президента України, що становить 1312 грн.

Руслан Олександрович зазначає, що відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», вони отримують пільги з оплати житлової площі та комунальних послуг у розмірі 50 відсотків за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Пільги надаються без урахування сукупного доходу сім’ї.

Зауважимо також, для забезпечення фінансової підтримки обласним громадським організаціям ветеранів виділено 126 тис. грн, зокрема, обласному товариству політичних в’язнів і репресованих виділено 15 тис. грн. Зазначені кошти розподіляє робоча група з питань розподілу коштів на фінансування обласних громадських організацій та об’єднань соціального спрямування при Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації. До складу робочої групи входять представники структурних підрозділів ОДА та громадськості.

Поширити в соц. мережах

Share to Google Plus

Автор статті