В обласному військкоматі розповіли про результати набору на строкову службу

top-photoАктивізувати роботу з відбору кандидатів на строкову службу закликав райони заступник обласного військового комісара Олег Захаренко під час вранішньої координаційної наради. Нині, за його словами, план виконаний лише трохи більше, ніж на половину.

На сьогодні найкраще виконав поставлене завдання з набору кандидатів на строкову службу для відправки до навчальних частин Жашківський район. Тут поставлений план виконали стовідсотково. Гідні результати також демонструють на Лисянщині, Кам’янщині та Чорнобаївщині. Решта поки що спрацювали лише на 50%. Втім, за словами заступника обласного військового комісара, два райони області – в аутсайдерах. Зокрема, Уманський та Чигиринський.

– На жаль, представники місцевого самоврядування часто просто самоусуваються від виконання поставленого завдання та не сприяють військовому комісаріату, – наголосив Олег Захаренко. – Загалом ситуація з призову строковиків доволі складна. Сьогодні на деяких голів сільських рад доводиться накладати адміністративні стягнення щодо невиконання військового обліку та планів з призову на строкову службу.

Нагадаємо, строковики в зону проведення антитерористичної операції не направляються. Після проходження півторарічної служби нинішні призовники складатимуть віськово навчений ресурс Черкащини.

Автор статті