В ОАЕ відбудеться 34-й Міжнародний книжковий ярмарок

книги

В Експоцентрі міста Шарджі з 4 до 14 листопада 2015 року під патронатом Його Високоповажності шейха Султана бін Моххамеда Аль Касімі, члена Вищої Ради та правителя емірату Шарджа, а також за сприяння Управління книжкових справ Шарджі проходитиме 34-й міжнародний книжковий ярмарок «SharjahInternationalBook Fair-2015». Про це повідомляють у Посольстві України в Об’єднаних Арабських Еміратах та в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Ярмарок сприятиме розвитку діалогу між культурами та зміцненню співпраці між різними фахівцями книжкової індустрії, у такий спосіб зміцнюючи статус Шарджі як міжнародного майданчика для культурного й інтелектуального спілкування між різними народами всього світу. Планується, що участь у заході візьмуть найкращі автори світу, які поділяться своїм досвідом та натхненням, а деякі з них представлять свої нові літературні твори.

У рамках книжкової ярмарки також започатковано грантовий фонд під назвою «SharjahInternationalBookFair’sTranslationGrantFund» у розмірі 300 тис доларів США. Його мета − фінансова допомога арабським та закордонним видавцям для перекладу літературних творів і назв на різні мови світу. Тож йей грант може бути цікавим для видавців та менеджерів агентств перекладу, зацікавлених у купівлі та продажі прав на переклади книг для публікації різними мовами.

Інформаційні матеріали про Міжнародний книжковий ярмарок [pdf].

Більш детальну інформацію шукайте на веб-сайті книжкової ярмарки [http://www.sharjahbookfair.com/default.aspx].

Автор статті