В інституті пожежної безпеки вшанували пам’ять Героїв Чорнобиля

415B537826 квітня в інституті біля Монументу Героям Чорнобиля до 31-ї річниці з дня аварії на ЧАЕС відбувся мітинг-реквієм. У заході взяли участь: керівництво ЧІПБ на чолі з в. о. начальника інституту Олександром Тищенком, працівники та вихованці навчального закладу, а також запрошені гості: заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль, заступник міського голови м. Черкаси Геннадій Шевченко, начальник Управління ДСНС України у Черкаській області генерал-майор с. ц. з. Віктор Гвоздь, голова Черкаської міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Тетяна Петренко, громадський діяч Араік Мкртчан, представники різних організацій міста, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС та її наслідків.

415B5357До присутніх на заході звернувся колишній очільник ЧІПБ, а нині професор кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт генерал-майор вн. сл. Микола Шкарабура, який наголосив: «Аварія на ЧАЕС – масштабна техногенна катастрофа XX століття, яка зачепила долю мільйонів наших громадян. Ті хлопці-пожежні, які першими прибули на ліквідацію аварії, не думали про героїзм, а просто робили свою роботу».

Продовжився мітинг покладанням квітів до Монументу та вшануванням пам’яті Героїв Чорнобиля – випускників навчального закладу лейтенантів внутрішньої служби Віктора Кібенка і Володимира Правика та усіх Героїв-ліквідаторів, які жертвуючи власним життям боролися із страшною радіаційною катастрофою.
Також під час заходу Віталій Коваль за порятунок з під криги  двох неповнолітніх дівчат вручив цінний подарунок учню Черкаської ЗОШ I-III ступенів № 21 Богдану Волику та Орден «Честь, Віра, Слава» ІІ ступеня старшому помічнику начальника зміни оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Черкаській області підполковнику с. ц. з. Олександру Запрягайлу.415B5343

415B5340

За інформацією Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля

Автор статті