В ГУ ДФС поінформували про практику розгляду скарг платників податків та розгляду у судах справ за позовами платників

suduЯк повідомили в управлінні правової роботи ГУ ДФС у Черкаській області за півроку судові органи вирішили на користь фіскальної служби області 585 справ на суму 206 мільйонів гривень. За результатами позивної роботи до бюджету надійшло 14,8 млн. гривень.

В ГУ ДФС відмічають, що одним з досягнень в роботі юридичних підрозділів фіскальної служби є припинення практики ухилення від сплати податків за рахунок «штучного» формування податкового кредиту та витрат по взаємовідносинах з «фіктивними» суб’єктами господарювання, оскільки, як посвідчує судова практика, така позиція недобросовісних платників податків не знаходить підтримки в судах.

Також з початку року розглянуто 243 первинних скарги, в яких оскаржено 300 рішень на загальну суму 156, 917 млн.грн. По наслідках розгляду залишено без змін 256 податкових повідомлення-рішень на суму 150,2 млн.грн. Скасовано повністю та частково 54 рішення на суму 6,7 млн.грн.

Трьом працівникам фіскальних органів, за матеріалами перевірок яких скасовано повідомлення-рішення оголошено догану, ще троє звільнилися.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області радить платникам активно відвідувати роз’яснювальні заходи фіскальної служби та отримувати правову допомогу у місцевих центрах обслуговування платників (ЦОП). Крім того платники можуть отримати відповіді на свої запитання в он-лайн режимі, звернувшись до рубрики «Податковий радник» інтернет порталу «Про Все» та до «Он-лайн консультації» Черкаського інформаційно – ділового порталу.

       Також віднедавна працює система електронних послуг «Допомога платнику»: адреса сайту http://dopomogaplatnyku.ck.ua/, адреса для направлення запитань help_payer@ukr.net.

 

За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області

Автор статті