В Черкасах затримали транспортувальників фальсифікованого алкоголю

photo_2017-11-24_12-06-18 (1)У ході операції «Акциз-2017» працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Черкаській області спільно з працівниками патрульної поліції Головного управління Нацполіції у м.Черкаси затримано автомобіль ІЖ, яким незаконно здійснювалось транспортування фальсифікованих алкогольних напоїв (горілки та коньяку).

Так, при проведенні огляду транспортного засобу, в кузові автомобіля виявлено 76 пластикових пляшок об’ємом 5 літрів кожна, повністю заповнених рідиною з характерним запахом спирту.

Внаслідок проведених заходів з незаконного обігу вилучено 380 літрів фальсифікату та автомобіль, який використовувався у незаконній діяльності загальною вартістю понад 129 тис. гривень.

Триває подальша перевірка відносно осіб, які здійснювали вказану протиправну діяльність, з метою притягнення їх до адміністративної відповідальності. Згідно з чинним законодавством до порушників передбачено застосування адміністративного штрафу з конфіскацією фальсифікованих алкогольних напоїв.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

 

Автор статті