В Черкасах відбудеться IV Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту

64c398f998fb21f0a00156dc7b44f1fc_MВ Черкасах відбудеться IV Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту». Дводенний захід заплановано на 21-22 березня. Приймає компанія «МАЇС» – Головний Організаційний партнер.

Мета конференції залишається незмінною: популяризація та впровадження сучасних технологій якісного вирощування й переробки фруктів, ягід і горіхів, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду та виробництву продуктів з доданою вартістю.

Для роботи на пленарній частині 21 березня, в трьох головних тематичних секціях – Вирощування високоякісних плодів, Переробка, зберігання і упаковка плодів та горіхів, Технології успішного горіхівництва, – запрошуються садівничі господарства і компанії, в тому числі і ті, що спеціалізуються на вирощуванні, переробці та експорті фруктів і горіхів, підприємства із переробки та зберігання плодів, технологічні компанії, що надають послуги та спеціалізуються на впровадженні сучасних технологічних рішень для садівництва і горіхівництва.
У програмі заходу: презентація польських розсадників, відвідини яблуневого саду на крапельному зрошенні, переробного підприємства з виготовлення соків прямого віджиму ТМ «Найсік», Горіхового Центру «Залісся» з горіховими насадженнями волоського горіха, фундука і французького горіха на деревину, знайомство з технологією щеплення горіхів, майтер-класи з обрізки дерев, Народна Дегустація натуральних соків із врученням дипломів переможцям.
Традиційно під час конференції відбудуться виставка техніки і технологій від українських та іноземних компаній, а також презентація продукції, виготовленої з фруктів, ягід і горіхів, а також напоїв.
Реєстрація триває!
Координатор проекту:
Надія Рачковська,
Для реєстрації учасників звертайтесь:
Ірина Петронюк,
Анна Ільчук,
Лариса Товкач,
Для реєстрації партнерів конференції:
Надія Рачковська, тел: +38 063 056 47 88, +38 097 759 86 18
Директор проекту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, видавець проекту «Технології та Інновації».
За інформацією Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

 

Автор статті