В ЧДТУ з робочим візитом завітав Міністр освіти і науки України Сергій Квіт

5Напередодні відзначення 56-ї річниці Черкаського державного технологічного університету 14 березня відбулась робоча зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з професорсько-викладацьким складом і студентством ЧДТУ.

На зустріч також завітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, який відзначив тісну співпрацю між обласною адміністрацією і науковцями Черкаського державного технологічного університету.

«Робота університету є частиною Стратегії розвитку нашої області. Я б хотів подякувати за роботу над Стратегією, яка має відображення в досить серйозному документі. Тут була робота як професорсько-викладацького складу, так і студентства» – відзначив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

3 1Сергій Квіт в своєму виступі розповів про стан сучасної освітньої галузі та перспективи її розвитку. Також Міністр освіти і науки України відповів на чисельні питання колективу університету. Чимало питань стосувалось співпраці Міністерства освіти і науки України з Черкаським державним технологічним університетом в галузі науки і освіти. Багатьох членів колективу хвилювало питання щодо подальшого розвитку університету.

2«Шлях розвитку єдиного технологічного вишу Черкаської області залежить саме від роботи колективу університету, а Міністерство натомість позитивно сприятиме на його шляху до успіху. Я бажаю цьому університету бути найкращим. І тому я хочу побажати ЧДТУ, щоб він бачив себе не лише в колі українських університетів, а і в колі усіх університетів світу», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

Довідково:

За значний особистий внесок у розвиток освіти і науки України, плідну науково-педагогічну діяльність, за ініціативу і наполегливість, високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків Сергій Квіт нагородив нагрудним знаком «Відмінник освіти» професора Геннадія Столяренка, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України доцента, декана факультету економіки та управління Наталію Прямухіну, професора, декана факультету харчових технологій та сфери обслуговування Ларису Чепурду та професора Анатолія Тимченка.

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагородили також  першого проректора ЧДТУ Олега Григора. Подяку Міністерства освіти і науки України отримав директор Смілянського промислово-економічного коледжу Черкаського державного технологічного університету Володимир Шиян.

Почесною грамотою обласної державної адміністрації за плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм нагородили старшого викладача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Олександра Заїку, доцента кафедри екології Ольгу Мислюк, старшого викладача кафедри технології бродильних виробництв Оксану Чепурну, завідувача кафедри вищої та прикладної математики Анатолія Щербу.

 

За інформацією Черкаського державного технологічного університету

Автор статті