В аеропорту «Бориспіль» урочисто зустріли срібного призера Олімпіади-2016 з кульової стрільби Сергія Куліша

DSC_0102Першого медаліста Олімпійських ігор з кульової стрільби Сергія Куліша в аеропорту Києва урочисто зустрічав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, президент Федерації стрільби України Олег Волков, представники НОК України, спортивних товариств, батьки, близькі, журналісти.

DSC_0111_Під час зустрічі Міністр молоді та спорту Ігор Жданов висловив особисту вдячність Сергію Кулішу за здобуту олімпійську нагороду для України. «Це була перша наша медаль, тому для мене це був справжній вибух емоцій. Я сказав Сергію, що ти молода людина, і в тебе все попереду. Це лише перша для тебе Олімпіада. Головне щоб ти мав стержень, бо талант ти маєш, який потрібно розвивати далі своєю працею», – зазначив Міністр.

DSC_0049_Ігор Жданов наголосив, що виплата винагород чемпіонам та призерам Олімпіади від держави буде складати 125 тис доларів за «золото», 85 тис доларів за «срібло», та 55 тис доларів за «бронзу».

«Ми також оголосили акцію «Спільна олімпійська перемога». Я звернувся до бізнесменів, і ми проведемо безпрограшну лотерею для наших чемпіонів та призерів», – додав Міністр. Зокрема, він уточнив, що один із меценатів акції Parimatch виплатить по 20 тис дол США золотим медалістам Олімпіади.

DSC_0005Міністр також зазначив, що додатково Національний олімпійський комітет України встановив власні грошові винагороди для медалістів XXXI Олімпіади, які отримають 300, 200 і 120 тисяч гривень відповідно.

У свою чергу Сергій Куліш поділився з журналістами враженнями від змагань, подякував за надзвичайно теплий прийом на Батьківщині.

Термінал D у аеропорту Борисполі на якийсь час перетворився на місце оплесків, зйомок та приємних і теплих вітань.

Нагадаємо, що Сергій Куліш з Черкас здобув срібну нагороду ХХХІ Олімпійських ігор у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м.

DSC_0154_

За інформацією Міністерства молоді та спорту України

 

Автор статті