Державні комунікаційники вдосконалюють свою майстерність

630_360_1558084843-5434Сьогодні, 17 травня, стартував Третій Всеукраїнський форум фахівців у сфері урядових комунікацій #єдинийголос.

На платформі #єдинийголос зібралися фахівці комунікаційних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади для вдосконалення своєї професійної майстерності та обміну досвідом, яким поділяться понад 30 спікерів, серед яких – посли іноземних держав, урядовці, міжнародні PR-експерти, відомі фахівці у сфері публічних комунікацій, менеджменту та маркетингу, діджитал-технологій, креативної індустрії та ін.

Модератором форуму є радник Прем’єр-міністра Дмитро Столярчук.

Він пригадав, що, прийшовши з журналістики працювати в Уряд Володимира Гройсмана, почав змінювати політику урядових комунікацій.

За його словами, активно проводилися інформаційні кампанії щодо просування реформ, посилилася співпраця між урядовими комунікаційниками, форуми стали освітніми майданчиками для вдосконалення майстерності та обміну досвідом.

Дмитро Столярчук сподівається, що ІІІ форум породить багато ініціацій та думок, як покращити урядові комунікації. «Я мрію, що будуть і структурні зміни в урядових комунікаціях. І для цього ми і обмінюємося досвідом. Відкритість Уряду, його взаємодія з громадськістю – це частина реформ», – наголосив Дмитро Столярчук.

Він повідомив, що свої привітання учасникам форуму надіслав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який передав у подарунок книгу Кріса Андерса, яку отримає після завершення форуму найактивніший учасник соціальних мереж під час заходу.

Крім того, керівник департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Роксолана Стадник нагадала про успіхи платформи #єдинийголос, найбільшим з яких є іміджева кампанія над брендингом України – Ukraine NOW: «У рамках #єдиногоголосу зроблено багато, і найбільшим успіхом є кампанія зі створення бренда України Ukraine NOW, який отримав уже міжнародне визнання».60644171_591367071375293_5239762613952315392_n

Довідково

Проведення Третього Всеукраїнського форуму присвячено майже 3-річній роботі урядової комунікаційної платформи #єдинийголос, яка працює відповідно до урядового розпорядження № 985-р, а також удосконаленню комунікативної роботи, підвищенню рівня інформування суспільства про діяльність органів виконавчої влади та впровадження реформ, висвітленню актуальних питань реалізації державної політики у різних сферах.

Ініціатором та організатором заходу виступає Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, що два перших всеукраїнських форуми фахівців у сфері урядових комунікацій відбулися у червні та жовтні 2017 року.

У рамках «Єдиного голосу» проведено більше 100 щотижневих координаційних нарад комунікаційних підрозділів міністерств та відомств, на яких відбувається обмін інформацією, узгоджуються дії в рамках інформаційно-комунікаційних кампаній, аналізуються результати попередніх активностей, обговорюються актуальні інформаційно-комунікаційні питання. Крім того, тут триває безперервна робота з удосконалення урядових комунікацій. На платформі відбулося понад 100 тренінгів, семінарів, майстер-класів, участь в яких взяли понад 150 спікерів – вітчизняних та міжнародних експертів, представників громадянського суспільства, відомих артистів, медійників, лідерів думок.

До того ж платформа #єдинийголос довела свою успішність під час реалізації цілої низки інформаційно-комунікаційних кампаній: щодо введення єдиної ціни на газ та нарахування субсидій, щодо підвищення розміру мінімальної зарплати та пенсій, щодо ухвалення бюджету економічного зростання 2018 року, щодо розробки та прийняття національного бренда України Ukraine NOW тощо.

За інформацією Урядового порталу

Автор статті