Уряд затвердив перелік засобів благодійної допомоги, вартість яких не оподатковується

дфсПостановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 №112 затверджений перелік засобів благодійної допомоги, вартість яких не включається до доходу отримувача і не оподатковується. Так, вказане рішення знімає обмеження з суми благодійної допомоги для учасників бойових дій під час проведення АТО та членів їх сімей. Про це інформують в ГУ Державної фіскальної служби у Черкаській області.

Зокрема, не включається до оподатковуваного доходу зазначених платників податку на доходи фізичних осіб вартість благодійної допомоги у вигляді спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення, інших товарів (робіт, послуг).

У ГУ ДФС зазначають, що раніше сума такої допомоги для учасників бойових дій та членів їх сімей, фізичних осіб, які мешкають на території проведення АТО, або виїхали з такої території, учасників масових акцій громадського протесту в Україні не повинна була перевищувати розміру місячного прожиткового мінімуму помноженого на 1,4.

Постанову №112 можна прочитати та з Переліком ознайомитись за цим посиланням.

Автор статті