Уряд вніс зміни щодо виготовлення і видачі посвідчень батьків та дітей з багатодітної родини

b7e6e471eea61635a2eb8016e6edb3bfУрядом внесено зміни Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї з метою:

– приведення Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 № 1099 «Деякі питання встановлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї» у відповідності до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій дотримання прав і свобод внутрішнього переміщення осіб».

– врегулювання питання щодо забезпечення бланками посвідчень батьків багатодітних сімей, у складі яких є діти від 18 до 23 років, які навчаються за кордоном за денною формою навчання.

Враховуючи вищезазначене, в області буде забезпечено неухильне виконання Постанови підпорядкованими районними міськими структурними підрозділами, до повноважень яких належить видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

За додатковою інформацією радимо звертатися до місцевих органів у справах сім’ї, молоді та спорту або соціального захисту населення.

 

За інформацією Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Автор статті