Уряд ухвалив рішення про виділення субвенції для придбання ангіографічного обладнання у 2017 році

21-angiografКабінет Міністрів України ухвалив розпорядження про «Перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання ангіографічного обладнання у 2017 році». Це рішення дасть змогу забезпечити заклади охорони здоров’я ангіографічним обладнанням та покращити якість надання медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання, інформують в МОЗ. Зокрема, вже цьогоріч ангіограф з’явиться і в Черкаському обласному кардіологічному центрі.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2017 року № 185 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання ангіографічного обладнання» Міністерство охорони здоров’я України здійснило відбір 13 закладів охорони здоров’я у 11 областях, які відповідають усім необхідним критеріям для закупівлі на умовах співфінансування ангіографічного обладнання.

Разом з тим МОЗ України підготувало проект розпорядження Кабінету міністрів України про «Перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання ангіографічного обладнання у 2017 році», який передбачає збільшення обсягу субвенції на 86 476, 9 млн грн для областей, які були відібрані для закупівлі ангіографів, за рахунок зменшення субвенції тих областей, які у цьому році не беруть участь у проекті. Для тих областей, що не беруть участь у проекті цього року, Уряд планує продовжити програму наступного року.

Автор статті