Уряд створив Міжвідомчу комісію з питань національно-патріотичного виховання

308Постановою Кабінета Міністрів України № 524 від 22 липня 2015 року утворено Міжвідомчу комісію з питань національно-патріотичного виховання.

Комісія з питань національно-патріотичного виховання є тимчасовим дорадчим органом, що утворено для відродження та впровадження національно-патріотичного виховання.

На комісію покладаються завдання щодо сприяння забезпеченню координації дій органів виконавчої влади з питань національно-патріотичного виховання, визначення шляхів, механізмів та способів вирішення питань відродження та впровадження національно-патріотичного виховання, а також удосконалення нормативно-правової бази.

Новостворений дорадчий орган очолює Віце-прем’єр-міністр України – Міністр культури В’ячеслав Кириленко. До складу комісії входять заступник Міністра освіти і науки, представники інших Міністерств та відомств, підприємств, установ та організацій, а також голова Ради козацьких отаманів України, голова громадської організації «Молодіжний клуб Джура», голова громадської організації «Ресурсний центр патріотичного виховання «Перемога».

Організацію роботи комісії здійснюватиме Міністерство молоді та спорту України.

Поширити в соц. мережах

Share to Google Plus

Автор статті