Уряд ініціюватиме перегляд формули розрахунку вартості електроенергії

1341474276_zhkh-225x300У Кабінету Міністрів України є надзвичайно багато питань до формули розрахунку вартості електроенергії, затвердженої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Про це  заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

– Ми не розуміємо яким чином запроваджена формула «Роттердам плюс». Аргументів щодо її застосування ми не бачимо. Ціну на біржі Роттердаму ще можна якось зрозуміти, але чому потрібно платити за фізичну поставку з Роттердаму вугілля, яке купується в Україні абсолютно незрозуміло, – сказав він, додавши, що Уряд буде ініціювати перегляд цієї формули і вже звертався до НКРЕКП з цього приводу.

Павло Розенко наголосив, що електроенергія має бути альтернативою використанню газу, тому її вартість повинна знизитися.

– Я вважаю, що в процесі неминучого підняття ціни на газ, ціна на електроенергію має бути нижчою. У людей має бути альтернатива газу. Думаю, що спільно з НКРЕКП ми прийдемо до спільного знаменника, – підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

За інформацією Урядового порталу

Автор статті