Уряд допоміг ще 3 тисячам родин утеплитися до зими

33Минулої пятниці більше 3 тисяч українських родин, які стали учасниками урядової програми зенергоефективності, отримали безповоротну державну фінансову допомогу на енергомодернізацію житла на суму 2,81 млн грн., повідомляють в Держенергоефективності.

Зокрема, 37 ОСББ, а це 3112 сімей, одержали 2,32 млн грн відшкодування частини кредитних коштів, залучених на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках. До речі у цих ОСББ – 932 малозабезпечені родини, які отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Ще півмільйона гривень фінансової допомоги виплачено 71 фізичній особі для утеплення індивідуального житла в рамках програми. Серед них компенсацію отримали 40 громадян-субсидіантів.

– Держава оперативно реагує на потреби населення. В рамках програми з енергоефективності Уряд виконує свій обов’язок та надає фінансову допомогу усім, хто утеплює житло, встановлює прилади обліку, замінює вікна на нові з енергозберігаючим склом,  модернізує освітлення та впроваджує інші енергоефективнізаходи, щоб у результаті зменшити свої комунальні платежі, – прокоментував черговий транш відшкодування Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Загалом, з початку дії програми фізичним особам, які освоїли кошти на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання, відшкодовано 932,25 млн гривень. ОСББ-учасникам програми компенсовано 13,05 млн гривень.

Автор статті