Управління юстиції Черкащини про реєстрацію громадських формувань

31_main11_0Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області інформує, що у зв’язку з ліквідацією районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції 27 квітня 2016 року Урядом прийнято постанову № 326 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 р. № 99».

Отож, аби забезпечити безперервність процесу державної реєстрації громадських формувань виконання функцій з державної реєстрації громадських об’єднань, їхніх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих організацій роботодавців та їх об’єднань, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання до законодавчого врегулювання даного питання покладено на Головні територіальні управління юстиції в областях та місті Києві.

У Черкаській області документи для державної реєстрації громадських формувань приймаються відділом державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, що знаходиться за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 247 (приміщення Черкаської обласної державної адміністрації), тел. 32-92-71.

Державна реєстрація може проводитись за заявою заявника шляхом звернення до центрів надання адміністративних послуг, що забезпечують прийняття та видачу документів під час державної реєстрації відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5.

Інформацію про центри надання адміністративних послуг Черкаської області із зазначенням їх місцезнаходження розміщено на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

За інформацією управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Автор статті