Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА, спортивні школи та осередки Черкащини прозвітували про минулорічну роботу

???????????????????????????????Про спортивні досягнення у 2015 році, функціонування галузі фізичної культури й спорту області, її фінансування та основні плани на цей рік говорили днями в ОДА. Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський зазначив, нині варто визначитися з пріоритетами, зокрема у сфері фінансування задля оптимального функціонування спортивної галузі Черкащини.

В області функціонує 43 дитячо-юнацьких спортивних школи, у яких займаються понад 12 тисяч вихованців 87 видами спорту. Також у ДЮСШ культивується 16 неолімпійських видів спорту, які опановує 1 320 учнів. На Черкащині 2 790 спортивних споруд, більшість з яких комунальної власності.

???????????????????????????????Про свої минулорічні здобутки звітували фізкультурно-спортивні товариства та спортивні комунальні заклади в Черкаській області. Максим Зеленський зауважив, що нині існує своєрідна конкуренція між спортивними закладами області, тож такі публічні звіти допомагають продемонструвати результати роботи та спільно вирішити проблемні питання.

– Відомо, що у цьому році поки що немає субвенції з державного бюджету, і скоріш за все, що не буде, – говорить Максим Зеленський. – Тож нам треба до березня визначитися з основними витратами для фізкультурно-спортивних об’єднань та їхніх шкіл.

За результатами звіту представники спортивного активу області визначилися з пріоритетами на цей рік.

Автор статті