Управління цивільного захисту проводить закупівлю житла для АТОвця

12030946_10205208958879671_1469625136_n_5_0Управління цивільного захисту обласної державної адміністрації за державні кошти планує закупівлю в м.Черкаси 1-ї однокімнатної квартири для особи, яка брала безпосередню участь в антитерористичній операції і втратила функціональні можливості нижніх кінцівок.

Придбання житла здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та /або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 407.

Квартиру можна придбати у прийнятих в експлуатацію новозбудованих житлових будинках (на первинному ринку) та на вторинному ринку.

Загальна площа однокімнатної квартири не може перевищувати 50 кв метрів.

Під час визначення вартості житла враховуються витрати, пов’язані з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів).

Пропонуємо всім зацікавленим особам надати пропозиції щодо продажу зазначеної категорії квартири в місті Черкаси, зазначивши:

– вартість квартири (із внутрішніми опоряджувальними роботам та без них);

– загальну та жилу площі квартири;

– адресу розташування об’єкту нерухомого майна тощо.

Пропозиції надавати Управлінню цивільного захисту облдержадміністрації на адресу:

вул. Смілянська,131/1, м. Черкаси, 18029

e-mail: mns_ck@ukrpost.ua

 

Автор статті