Управління освіти і науки ОДА отримало подяку Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»

b2ap3_medium_1Днями у Київському Палаці дітей та юнацтва проходила Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті».

За результатами роботи освітянського форуму управління освіти і науки ОДА нагороджено подякою «За активну організаторську роботу з упровадження інноваційних технологій в освітню практику».

В активі нагород освітян Черкащини – почесні нагороди «Лідер інновацій в освіті», золоті, срібні та бронзові медалі, дипломи і сертифікати.

Серед нагороджених заклади освіти Черкаської області у номінаціях:

«Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах упровадження Концепції Нової української школи»

1. КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (золота медаль).

2. Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради Черкаської області (золота медаль).

«Упровадження інноваційних моделей професійного розвитку та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у системі післядипломної освіти вчителів»

1.Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Золотоніської міської ради Черкаської області (срібна медаль).

«Міжнародна співпраця як фактор сучасного розвитку закладу освіти в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти»

1. Навчально-виховний комплекс «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» Смілянської міської ради Черкаської області (срібна медаль).

2. Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської області (срібна медаль).

«Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення»

1. Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради (золота медаль).

2. Пальмірська загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області ( бронзова медаль).

3. Драбово-Пристанційна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області ( бронзова медаль)

4. Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 33 ім. Василя Симоненка Черкаської міської ради (золота медаль).

5. Степанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області (золота медаль).

6. ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей» (срібна медаль).

7.  ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей» (срібна медаль)b2ap3_medium_45482994_2249441891960012_1981959130285342720_n

За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації

 

Автор статті