18000, м. Черкаси,
тел. 37-29-64

Розпорядок роботи:
обідня перерва 13.00 – 14.00

Управління організаційного забезпечення апарату обласної державної адміністрації є структурним підрозділом апарату обласної державної адміністрації.

До складу управління входять:

• організаційний відділ
      • відділ документообігу та контролю
      • сектор інформаційно-технічного забезпечення

Начальник управління:

Організаційний відділ

Заступник начальника управління – начальник відділу:

тел. 37-12-87 e-mail:

Основні завдання і функції:

• Здійснення, в межах своєї компетенції, зв’язків і координацію роботи з структурними підрозділами апарату, облдержадміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, райдержадміністраціями, органами місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, установами, об’єднаннями громадян.
    • Надання методичної та практичної допомоги в організації роботи апаратів райдержадміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення.
    • Проведення за дорученням голови облдержадміністрації перевірок діяльності структурних підрозділів апарату, облдержадміністрації, апаратів райдержадміністрацій, виконкомів місцевих рад, у межах і порядку, встановлених законодавством, з питань, що належать до компетенції відділу.
    • Формування планів роботи облдержадміністрації за пропозиціями структурних підрозділів апарату, облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, погодженими із заступниками голови облдержадміністрації (відповідно до розподілу обов’язків). Забезпечення контролю за їх виконанням.
    • Здійснення організаційного забезпечення, спільно з іншими структурними підрозділами апарату, облдержадміністрації засідань колегій, нарад, інших масових заходів, проведення яких ініціюється облдержадміністрацією.

Відділ документообігу та контролю

18000, м. Черкаси,
бул. Шевченка, 185,
каб. 353, 355, 357
тел. 32-86-89, 37-41-41,
37-29-34, 37-65-55; факс. 54-04-70
e-mail: cancelar@ck-oda.gov.ua,
vka@ ck-oda.gov.ua

Розпорядок  роботи:

Начальник відділу: АБРАМОВА Аліна Анатоліївна тел. 32-86-89, 37-65-55

Основні завдання і функції:

• забезпечення єдиного порядку документування та роботи з документами в облдержадміністрації на основі використання сучасної автоматизованої системи обробки документів;
    • організація діловодних процесів із вхідною та вихідною кореспонденцією;
    • підготовка та документаційний супровід засідань колегії, нарад за участю голови облдержадміністрації;
    • коригування текстів проектів розпоряджень облдержадміністрації та перевірка правильності їх оформлень відповідно до нормативних документів про порядок підготовки проектів розпоряджень облдержадміністрації;
    • ведення архівної справи в апараті;
    • забезпечення технічного контролю за термінами проходження службових документів у апараті.
    • здійснення контролю за виконанням завдань, визначених дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, актами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями і дорученнями голови облдержадміністрації та за станом роботи з реагування на запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад, а також аналіз причин виникнення порушень у виконанні вимог зазначених документів і внесення пропозицій щодо їх усунення;
    • підготовка інформаційних, довідкових та інших матеріалів з питань виконання зазначених документів та роботи з реагування на запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад;
    • інформування голови облдержадміністрації, його заступників про стан виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, голови облдержадміністрації, актів центральних органів виконавчої влади та роботи з реагування на запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування в частині делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.

Сектор інформаційно-технічного забезпечення

18000, м. Черкаси,
бул. Шевченка, 185,
каб.446
тел. 54-26-41
e-mail: admin@ck-oda.gov.ua

Розпорядок  роботи:

Завідувач сектору:
БАЙБУЗ Андрій Миколайович тел. 54-26-41

Основні завдання і функції:

• інформаційне забезпечення облдержадміністрації, інших місцевих органів виконавчої влади на основі використання наявних і створення нових інформаційних ресурсів та впорядкування доступу до них;
    • забезпечення впровадження в апараті облдержадміністрації інформаційних і телекомунікаційних технологій, систем і мереж, програмно- апаратних комплексів, системи баз даних з метою інформатизації діяльності всіх структурних підрозділів апарату облдержадміністрації;
    • участь у реалізації державної інформаційної політики, забезпеченні інформування громадськості з питань, що належать до сфери управління облдержадміністрації, шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій;
    • підготовка пропозицій і здійснення модернізації існуючого програмного забезпечення та парку комп’ютерної техніки апарату облдержадміністрації;
    • забезпечення технічного контролю за станом роботи комп’ютерної техніки, мереж, програмного забезпечення в апараті облдержадміністрації та їх технічне обслуговування;
    • надання методичної і практичної допомоги структурним підрозділам апарату облдержадміністрації, структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям з питань, що належать до компетенції відділу.