Управління культури та охорони культурної спадщини

Місце знаходження:

18000, м. Черкаси,
бульвар Т.Г. Шевченка, 185
тел. (0472) 37-33-66, факс 33-01-30
E-mail: cherculture@gmail.com
Сторінка Фейсбук: https://www.facebook.com/culture.ck.oda.gov.ua/
Офіційний сайт:culture.ck-oda.gov.ua

Розпорядок роботи:

понеділок – четвер 9.00 – 18.15
п’ятниця 9.00 – 17.00
обідня перерва 13.00 – 14.00 

Основними завданнями Управління є:

    • 1) забезпечення: реалізації державної політики на території області у сферах культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, музейної справи, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, кінематографії, відновлення та збереження національної пам’яті, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин; вільного розвитку культурно-мистецьких процесів; функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя; доступності усіх видів культурних послуг і культурної діяльності для кожного громадянина України.
    • 2) сприяння: загальнонаціональній культурній консолідації суспільства, формуванню цілісного культурно-інформаційного простору, захисту та просуванню високоякісного різноманітного національного культурного продукту; гармонізації міжконфесійних та міжнаціональних відносин;  відродженню та розвитку традицій і культури української нації, етнічної, культурної та мовної самобутності національних меншин; збереженню та захисту нематеріальної культурної спадщини; збереженню та відродженню осередків традиційної народної творчості, художніх промислів та ремесел; діяльності творчих спілок, що функціонують у сферах культури і мистецтв.

Управління культури та охорони культурної спадщини

Прізвище, ім’я, по батькові
Посада
Дні особистого прийому
Години прийому
Місце проведення прийому
 

Начальник Управління

Понеділок

14.00-18.00

бульвар Т. Шевченка, 185
каб.111 тел.(0472) 37-33-66, факс 33-01-30

 

Оголошення
про проведення добору кандидатур членів регіональної комісії
з реабілітації при Черкаській обласній державній адміністрації
від наукових установ, громадських об’єднань

Відповідно до розділу IV Положення про регіональну комісію з реабілітації при Черкаській обласній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації від 25.09.2019 № 32, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області 09.10.2019 за № 49/1847 (далі – Положення)утворена комісія з добору кандидатур членів регіональної комісії
з реабілітації при Черкаській обласній державній адміністрації від наукових установ, громадських об’єднань (розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 07.11.2019 № 735).
У зв’язку з цим інформуємо про те, що з 18.11.2019  по 07.12.2019 триває прийом документів від наукових установ, громадських об’єднань для участі у процесі жеребкування до регіональної комісії з реабілітації.
Жеребкування відбудеться 18.12.2019 в приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації ( бульвар Шевченка, 185, м. Черкаси).
Для участі у доборі кандидатур наукові установи, громадські об’єднання подають такі документи:
1) заяву відповідної форми (додаток 1);
2) копію статуту (положення) або іншого установчого документа наукової установи, громадського обʼєднання;
3) копію рішення, прийнятого у порядку, встановленому статутом (положенням) або іншим установчим документом наукової установи, громадського обʼєднання, або інший документ, підписаний уповноваженою особою, із зазначенням кандидатури до складу регіональної комісії від наукової установи, громадського обʼєднання;
4) лист довільної форми, у якому зазначається інформація про дослідження у сфері історії України ХХ століття або діяльність у сфері надання допомоги громадянам з питань, повʼязаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів, які здійснюються (здійснювалися) науковою установою, громадським обʼєднанням;
5) заяву довільної форми представника наукової установи, громадського обʼєднання про згоду на участь у роботі регіональної комісії, у якій зазначаються прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), згода на обробку персональних даних.
Наукові установи, громадські обʼєднання, які подають документи для участі у доборі кандидатур, забезпечують достовірність поданих документів  та наявність згоди відповідних суб’єктів персональних даних на обробку  їх персональних даних.
Прийом документів проводиться в Департаменті культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації   (м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, 1 поверх, каб. 108) з 09.00 до 18.15 год. (обідня перерва 13.00 – 14.00).
Збір документів триватиме до 07.12.2019 включно.
Відповідальна особа: Суховий Микола Олександрович  – начальник відділу охорони культурної спадщини та з питань релігій Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації, тел: 37-35-04,е-mail:soksck@ukr.net

 

Закликаємо подавати заявки на видання книг місцевих авторів Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації звертається до авторів Черкащини надавати на розгляд експертної ради з питань розвитку книговидавничої справи в області власні твори. Автори/упорядники мають подати: заяву, макет і кошторис видання, рецензії на нього.
Деталі за тел.: 37-30-67, м.Черкаси, бульвар Шевченка, 185, каб. 151.