Управління ДСНС у Черкаській області запрошує до участі у фотопроекті

47ab375e14aeb213d7c2983a3f67c860До Дня рятувальника Управління ДСНС України у Черкаській області пропонує усім бажаючим взяти участь у творчому проекті: «Підтримай професію – стань частиною «Стіни єдності» #unity wall».

Як відомо, професія рятувальника має один із найвищих рейтингів довіри. Це обумовлено значною підтримкою Служби «101» представниками різних верств суспільства, заради безпеки яких фахівці ДСНС щоденно  заступають на бойове чергування і завжди готові прийти на допомогу.

Водночас, кожному рятувальнику важливо знати та відчувати, що захищаючи певну територію, місто, селище, він має підтримку реальних людей які тут проживають.

Саме тому для успіху проекту «Стіна єдності» вагоме значення має участь у проекті людей різних соціальних груп,  які мають бажання підтримати професію рятувальника.

Для участі у фотопроекті необхідно  до 15 серпня надіслати на адресу cp@ck.mns.gov.ua фото, на якому автор сфотографований з елементами бойового одягу, спорядження, обладнання чи техніки рятувальника.

Кращі фотографії будуть використані для реалізації в пожежно-рятувальних підрозділах області проекту: «Стіна Єдності» #unity wall».

За інформацією Управління ДСНС у Черкаській області

 

Автор статті