Уночі дощ, місцями по області – грози: синоптики спрогнозували погоду на завтра

73_mainЗа формування погоди на Черкащині візьмуться атмосферні фронти Балтійського циклону. Найближчої ночі очікують на невеликий дощ, місцями по області грози. У суботу, 6 липня, денні температури 20..25º, вночі 10-15º.

У неділю, 7 липня, чекаємо короткочасні дощі, грози. Температура вдень 25..27º, вночі 13..18º.

У цілому ж синоптична ситуація не змінилася: сонячно, сухо та помірно тепло. Середньодобова температура знизилася до своєї кліматичної норми – 18-19º. Максимальна температура вдень досягала комфортних 22-26º. Проте ніч видалася досить холодною – 6-10º. Максимальна швидкість вітру 7-11 м/с. Відносна вологість повітря в денні години знижувалася до 26-37%.

Такі погодні умови сприяють подальшому зростанню показника пожежної небезпеки в екосистемах області, кажуть в обласному гідрометцентрі.

Нині на Черкащині переважає надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека. У Жашківському, Уманському та Смілянському районах пожежна небезпека висока (4 клас).

6 липня 2019 на Черкащині переважатиме надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека. У Смілянському районі – висока (4 клас) пожежна небезпека.

 

Автор статті