Унікальний інвестфорум проведуть на Черкащині

11717256_908350265873256_46573559_n

Щонайменше 50 мільйонів доларів інвестицій планують залучити в область фахівці Української бізнес-асоціації. Вони стануть співорганізаторами Інвестиційного форуму-2015 на Черкащині. Про це йшлося на спільній прес-конференції президента бізнес-асоціації з головою Черкаської ОДА.

Не для галочки та не за штампами проводитимуть цьогоріч інвестфорум в області. До нього ретельно готуватимуться. Потенційним інвесторам без прикрас покажуть і розкажуть, як працюється їхнім колегам на Черкащині, та запропонують перспективні проекти.

– Раніше бізнес-форуми організовувала переважно влада, – каже очільник області Юрій Ткаченко, – а так званий коефіцієнт корисної дії опісля фактично дорівнював нулю. Довіра бізнесу до влади не надто висока. Її ще треба завойовувати. І ми це робимо щодня, показуючи нашим інвесторам, що ми їх чекаємо та в усьому догоджаємо. Поводимося, як залицяльник із вподобаною дівчиною. Зважаючи на це все, ми й вирішили залучити професіоналів до організації цього форуму – команду Української бізнес-асоціації, видання «Бізнес».

Уже зо 25 компаній, що працюють на Черкащині, зголосилися розповісти про свою інвестиційну історію на загал. Про них можна буде почитати у спецвипуску тижневика «Бізнес». Його команда починає працювати в області вже з наступного понеділка.

– Спершу ми правильно «запакуємо» всю інформацію, – пояснює президент Української бізнес-асоціації, шеф-редактор видання «Бізнес» Володимир Чеповий, він родом із Черкас. – Форум також матиме свій сайт зі зворотнім зв’язком. А далі починаємо персональну комунікацію – з інвесторами, з урядовцями, із впливовими міжнародними гравцями. На сам форум вони приїдуть уже зі знанням справи. Ми співпрацюємо також із командою Міхеїла Саакашвілі. Але в питанні інвестицій Черкащина зараз формує тренд. Тут справді влада в особі обласного керманича Юрія Ткаченка, який задає тон іншим, є партнером бізнесу. І наша робота тут матиме свою особливість: ми покажемо, що черкащани самі, без зовнішньої допомоги, роблять усе, щоби їхній край став інвестиційно привабливим.FullSizeRender

Інвестиційний форум-2015 складатиметься із двох частин. Першу проведуть у Києві 18 вересня. Далі зацікавленим інвесторам уже все показуватимуть на місці. Організатори кажуть: завдання цього форуму – так налаштувати механізм, щоби надалі будь-який підприємець, який бажає вкласти кошти в Черкащину, міг легко знайти цікавий для себе проект. Водночас автори проектів – без проблем підшукати для них інвесторів.

Автор статті