Уманський університет – серед учасників всеукраїнського освітнього проекту

ОсвітаУманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – один з 11 педагогічних університетів, обраних для участі у проекті «Шкільний вчитель нового покоління» у 2016-2017 навчальному році. Визначені МОН України вищі навчальні заклади продовжать пілотний проект у 2018-2019 роках для забезпечення безперервного досвіду. За впровадженням програми буде здійснюватися моніторинг, за результатами якого всім університетам, що готують учителів англійської мови, пропонуватимуть приєднуватися до програми.

Пілотний проект «Шкільний вчитель нового покоління», напрацьований практиками і міжнародними експертами Британської Ради, має вирішити питання здобуття педагогічного фаху та підготовки нового вчителя, який здатний вирішувати завдання школи. Проект – один із кроків викладання англійської мови в Україні. Викладачі розробили типову програму підготовки вчителів англійської мови. Метою цієї нової програми є підготовка студентів, які хочуть стати вчителями англійською мови, таким чином, щоб від самого початку свого навчання вони керувалися комунікативним підходом, що дає можливість використовувати більше часу на практику іноземної мови, а не аудиторної теорії.

Окрім того, програма містить навички 21 століття, які надають можливості послуговуватися англійською мовою в житті. На думку директора навчального центру Британської Ради, зміни не відбудуться швидко, але дуже важливо, що від самого початку учасники проекту залишилися відданими принципам цієї реформи і працювали заради змін.

Отож, у 2016-2017 навчальному році до цього програмного курсу приєднаються з Вінниці, Рівного, Харкова та ін.

За інформаціює Міністерства освіти і науки України

Автор статті