Уманські судномоделісти привезли «срібло» зі всеукраїнських змагань

Кна головнуоманда з Уманщини виборола срібло на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з судномодельного спорту («М» – швидкісні радіокеровані моделі). Захід проходив із 23 по 27 липня на території парку «Нивки» (м. Київ) в акваторії нижнього озера.

У змагання взяли участь 11 команд, а саме: Черкаської, Полтавської, Сумської, Волинської, Житомирської, Херсонської, Чернігівської, Івано-Франківської, Рівненської областей та з міст Малин і Київ. Черкаську область представила команда Уманського районного Центру s15198380дитячої творчості (керівник Коваль В.В.).

Досвідчений керівник із гарно підготовленою командою продемонстрували чудові результати: у груповому заліку команда зайняла ІІ місце. У класах моделей ECO TEAM mini та F-3-E(юніори) призові місця вибороли: Бондар Євген, Велетнюк Сергій та Шейх-Абдін Валід. Президент Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України Сергій Деміденко та директор Українського державного центру позашкільної освіти Геннадій Шкура відзначили переможців медалями та дипломами.

Автор статті