Уманські рятувальники отримали новий пожежний автомобіль

IMG_0875Уманська державна пожежно-рятувальна частина № 14 отримала новий пожежний автомобіль на шасі вітчизняного «КРАЗу». Цей автомобіль, вартість якого становить 4 млн 600 тисяч гривень, був придбаний за кошти державного бюджету та відповідає усім сучасним нормам і стандартам. Передали його пожежній частині 31 травня, інформує Уманська РДА.

IMG_0872Тактико-технічні характеристики автомобіля дають змогу виконувати завдання з пожежогасіння в складних умовах, швидко та ефективно. Перевагою автомобіля є потужний двигун, висока колісна база, підвищена прохідність. Це дає можливість доставляти особовий склад та майже 4 тонни вогнегасної речовини навіть у важкодоступні місця та незважаючи на складні погодні й дорожні умови. В автівці є можливість забезпечення повного освітлення місця проведення робіт в нічний час.

Слід зазначити, що оновлення спеціальною автомобільною технікою автопарку машин у частині не проводилося майже 10 років.

IMG_0903– Ми твердо переконані, що наш пожежно-рятувальний підрозділ твердо стоїть на захисті життя та здоров’я мешканців Уманщини, несе варту з охорони територій від пожеж та стихійних лих, щомиті готовий прийти на допомогу людині, яка потрапили у складну ситуацію. І новий сучасний автомобіль допоможе їм виконувати цю роботу ще ефективніше, – зазначив у своєму виступі очільник району Євгеній Данченко. – Висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та саможертовність під час виконання службового обов’язку.

IMG_0921Євгеній Михайлович прийшов не з пустими руками. Він вручив начальнику пожежної частини Олександру Лебідю сертифікат на суму 138 тис. грн, виділених з районного бюджету, для придбання апаратів на стисненому повітрі, які підвищать ефективність роботи рятівників в умовах пожеж та захищатимуть їх життя і здоров’я.

 

Автор статті