Уманські фахівці вивчали особливості надання соціальних послуг учасникам АТО

1505468506_4Днями в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами відбувся психологічний тренінг «Особливості надання соціальних послуг учасникам АТО», який провела начальник відділу організаційно-правової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Пона.

В заході взяли участь спеціалісти Уманського району та м. Умань, які працюють з учасниками антитерористичної операції. Зокрема,  директор та фахівець із соціальної роботи Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; спеціалісти Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України; Уманського районного центру зайнятості; психологи Центральної районної лікарні, Уманського об’єднаного міського військового комісаріату; сімейний лікар Уманського районного центру первинної медико-санітарної допомоги; секретар ГО «Координаційний центр захисників Уманщини».

Під час навчання Людмила Пона акцентувала увагу присутніх на одній із найважливіших на сьогодні проблем – психологічній реабілітації атовців, якої потребують більшість військовослужбовців, які брали участь у бойових діях. До того ж, було зауважено , що така реабілітація має важливе значення як для самих воїнів, так і для членів їх сімей, а також для суспільства в цілому.

За інформацією Уманської райдержадміністрації

 

Автор статті