Уманські діти відпочили у Литві

f9e010f4b067a52b55f184da79ffcd4dУ литовському місті Радвілішкіс з 12 до 20 червня відпочили 12 уманських школярів, серед яких діти учасників АТО та активісти шкільного життя. Аби дізнатися деталі їх перебування у братній країні, міський голова Умані Олександр Цебрій зустрівся з юними посланцями «народної дипломатії».

Співпраця та поріднення між Уманню та литовським містом Радвілішкіс офіційно розпочалися 5 жовтня 2013 року. Відтоді щороку Умань споряджає дітей на відпочинок за кордон. Витрати на дорогу і вартість самого відпочинку бере на себе влада Литви.

Альона Дімітрова від імені всієї делегації та батьків щиро подякувала Олександру Цебрію і голові товариства дружби з зарубіжними країнами Галині Кучер за клопотання та підготовчу роботу з втілення цього проекту, адже всі діти вперше поїхали за кордон і враження від знайомства з братнім народом Литви залишаться на все життя.

Окрім спортивних ігор і розваг, у таборі «Наполеонас» були екскурсії старовинними містами і пам’ятними місцями. Уманчани дуже достойно представили своє місто і країну. Литовські педагоги і керівництво табору були приємно вражені освіченістю, ерудованістю, фізичною підготовкою та вихованням наших дітей.

Кожен з учасників делегації зробив важливий висновок про необхідність глибокого вивчення англійської мови для подальшого вільного спілкування з однолітками з інших країн.

Заступник міського голови Ольга Радченко попросила молодих людей бути й надалі активними в усіх заходах Товариства дружби, брати участь в громадському житті міста Умань та запрошувати своїх нових друзів з міста-побратима.

 За інформацією Уманського МВК

Автор статті